אחזקת מבנים

מחפשים שירותי ניקיון ואחזקת מבנים? השאירו פרטים ונשמח לעזור לכם.

ניהול ואחזקות מבנים
איכות החיים שלכם היא העסק שלנו!

חברת "בניינים" - חברה מובילה בתחום ניהול ואחזקות מבנים,

חברת בניינים ניהול ואחזקת מבנים מספקת שירותי ניהול בניינים ואחזקת בניינים לבניינים מגורים ובניינים אחרים, בסטנדרטים גבוהים ולא מתפשרים של שירות אישי, חדשני ואיכותי.
המטרה שלנו - לשפר את איכות החיים שלכם!
מחפשים חברה שתתאים את עצמה אליכם ותדאג לרמת החיים שמגיעה לכם? דברו איתנו!

זמינות בכל שעות היממה

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם בכל שעות היממה בכל אמצעי תקשורת שנוח לכם: אפליקציה ייחודית, טלפון, בזמינות מלאה 24/7, וואצאפ, אימייל וגם דרך אתר האינטרנט.

המקצועיות

עמידה בתנאי התקן המחמירים ביותר בענף, בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, צוות מקצועי ומסור, המקפיד לתת לכם שירות מסביב לשעון באדיבות וסבלנות.

שירות אישי

הלקוחות שלנו הם הנכס העיקרי שלנו ולכן אנחנו משקיעים מכל הלב, במתן שירות מותאם אישית לפי דרישות הלקוח, תוך ליווי צמוד לכל אורך תקופת השירות.

שקיפות

האמון שלכם בנו נמצא בעדיפות ראשונה ולכן אתם מקבלים גישה מלאה לכל המידע על הנעשה בבניין שלכם דרך אפליקציה נוחה וידידותית למשתמש.

מה זה אחזקת מבנים?

אחזקת מבנים או אחזקת בניינים, היא כינוי נוסף לשירות ניהול בניינים, הנוגע במכלול רחב של פעולות המיועדות לשמור על הבניין ברמה גבוהה של תחזוקה וניקיון.

המטרה - העלאת רמת החיים של הדיירים והעלאת ערך הנכסים בבניין (או שמירה על הקיים).

ניתן לקבל שירות אחזקת מבנים ברמות שונות בהתאם לדרישת הלקוח, בהתאם לרמת החיים המבוקשת ורמת המיתוג היוקרתית של הבניין.

לאיזה סוגי בניינים אפשר לקבל אחזקת מבנה?

אחזקת מבנים מתאימה לכל סוגי הבניינים - בנייני מגורים או בנייני מסחר, בניינים משרדים וגם בנייני ציבור, כאשר יש שאיפה לשמור על רמת חיים גבוהה ועל ערך הנכסים.

במקרים אחרים, אחזקת מבנה משמשת כדי לשמור על רמה גבוהה של שירות ללקוחות והמבקרים בבניין, אם לצורך קבלת שירותים ציבוריים או שירותי מסחר מסוגים שונים.

כל עוד יש רצון לשמור על רמת חיים גבוהה על ידי העסקת בעלי מקצוע עם המומחיות הנדרשת בכל התחומים של אחזקת בניינים - זהו שירות מתאים לכל סוגי המבנים.

אחזקת בניינים עם חברת בניינים

חברת בניינים שמה לה למטרה לתת ללקוחותיה את השירותים הטובים ביותר בענף, תוך עמידה בסטנדרטים מחמירים של איכות, שירות, מקצועיות ושקיפות.
לכן אנחנו מקפידים לספק ללקוחותינו מגוון אמצעי תקשורת וזמינות מסביב לשעון, כולל אפליקציה חדשנית לצורך תקשורת שקופה ומלאה, כולל צפיה בדוחות תקופתיים, פתיחת קריאות שירות ומעקב אחר הטיפול המקצועי בבעיה.
בעלי המקצוע שאיתם אנחנו עובדים הם מהמובילים - כל אחד בתחומו - כי חשוב לנו לוודא שאתם מקבלים מאיתנו רק את הטוב ביותר. 
אנחנו יודעים שהלקוחות שלנו סומכים עלינו וחשוב לנו לשמור על האמון הזה - לטווח ארוך.

מה כוללים שירותי אחזקת מבנים?

השירות עשוי לכלול מגוון רחב יותר או פחות של שירותים, בהתאם לדרישת הלקוח, בהתאם לצרכי הבניין ועוד. למשל:

  • גביית דמי ועד מהדיירים - בבניין מגורים משותף, זהו אחד השירותים החשובים והחיוניים ביותר, אשר מקלים על ההתנהלות הפיננסית של הבניין ועוזרים לשפר את האווירה בין הדיירים.
  • תחזוקה מונעת ותיקון תקלות - תחזוקת הבניין עשויה לכלול התייחסות לנושאים כמו החלפת נורות במסדרון וחדרי המדרגות, טיפול בנזילות מים ואף צביעת קירות לפי הצורך, לצד תיקון תקלות במערכת החשמל ובמערכות אחרות בבניין.
  • טיפולים תקופתיים - קבלת הצעות מחיר, הזמנה ובקרה על עבודות תקופתיות כמו חידוש מערכת האיטום של הבניין, הדברה תקופתית ועוד.
  • ניהול עבודות שוטפות - אחזקה וטיפוח הגינה, ניקיון קבוע ועוד - כולל ניהול מלא של העובדים בהתאם לחוק, פיקוח והכשרה בהתאם לצורך.
  • ניהול תקציב הבניין - תשלום לספקים ותשלום חשבונות שוטפים, מתן דוחות תקופתיים ושמירה על מאזן תקציבי קבוע.
  • שיפוצים - שיפוץ חזית הבניין והלובי, חידוש חדרי מדרגות וצבע, ריצוף, שיפוץ נכסים בתוך המבנה ועוד - על ידי בעלי מקצוע מובילים, אמינים ואיכותיים, שצועדים איתנו יד ביד כבר דרך ארוכה ומוכיחים את עצמם פעם אחר פעם.
טיפול בתקלות שוטפות

חברת בניינים - חברה מובילה לאחזקת מבנים המומחיות שלנו השקט שלכם וניקיון משרדים במרכז

חברת בניינים מספקת שירותי ניהול ואחזקה לבניינים שמחפשים רמת חיים ללא פשרות ומעטפת מלאה של איכות חיים מכל הבחינות.

הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם תוכנית מותאמת אישית לבניין, תוך התאמת התוכנית לדרישות, לרמה ולתקציב הרצוי לכם.

צרו קשר לקבלת מידע נוסף והצעה מותאמת!

תרגישו את ההבדל כבר בשיחה הראשונה.