שירותים

מחפשים שירותי ניקיון ואחזקת מבנים? השאירו פרטים ונשמח לעזור לכם.

השירותים שלנו

ניהול ואחזקות מבנים

ניהול ואחזקת מבנים

הבניין שלכם הוא העסק שלנו ואנחנו שומרים עליו בשבילכם - מוודאים שכל המערכות פועלות באופן תקין ושוטף, שהבניין שלכם תמיד נעים ומזמין, שאיכות החיים שלכם תמיד ברמה שאתם מצפים.

ריסוס והדברה

בין אם צריך לבצע הדברה נקודתית או הדברה מונעת, אנחנו מקפידים לתת את השירות המקצועי, האחראי הבטוח ביותר בתחום עם חומרי הדברה איכותיים , כדי שתמיד יהיה לכם נעים לבוא הביתה.

גינון והשקייה

סביבת הבניין היא חלק בלתי נפרד מהנראות של הבניין והתחושה שמקבלים בכניסה לבניין. לכן אנחנו מקפידים לתת לכם שירותי גינון הכוללים ניקיון, חידוש ותחזוקה של הגינה באופן שוטף.

ניהול חשבונות וגבייה

אנחנו מנהלים עבורכם את התשלום לספקים, מעקב שוטף על ההוצאות, ניהול גביית דמי ועד בית - מכל הדיירים, העלאת דמי ועד לפי הצורך והפקת דוחות תקופתיים בשקיפות מלאה.

ניהול ועד בית

תקשורת שוטפת עם דיירים ובעלי דירות, העברת החלטות וביצוע פעילויות שוטפות - כל התפקידים שמישהו חייב לבצע, אנחנו מבצעים בשבילכם בשמחה.

טיפול בתקלות שוטפות

תחזוקה מונעת זה חלק מהעבודה שלנו, אבל תקלות עדיין יכולות להתרחש מדי פעם. גם בהן אנחנו מקפידים לטפל בעזרת בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בכל תחום רלוונטי, בהקדם האפשרי.

ניקיון וטיפוח בניינים

ניקיון וטיפוח הבניין זהו התפקיד העיקרי שלנו ואנחנו מקפידים לבצע אותו באופן שוטף בהתאם לצורך ובהתאם לדרישה שלכם, באופן מקצועי, בליווי פיקוח והכשרה בהתאם לצורך.

שירותים נוספים

איתנו אתם לא צריכים לדאוג לכלום - אנחנו מציעים גם שירותי צביעה וחידוש, תיקון בעיות אינסטלציה וחשמל, פוליש והרחקת יונים ואפילו שיפוץ דירות באיכות הגבוהה ביותר

איכות החיים שלכם היא העסק שלנו!

ניקיון משרדים

ניקיון חלונות

ניקיון חלונות יכול להיות חלק מרכזי בתהליכי ניקיון משרדים במרכז. אנחנו מספקים את השירות ברמה מקצועית גבוהה, כולל ניקיון חלונות בגובה, בכל תדירות שתבקשו.

ניקיון שטיחים וספות

שומרים על תחושת הנעימות וההיגיינה שלכם במשרד בכל דרך אפשרית, גם על ידי שאיבה שוטפת של ריהוט מרופד וגם על ידי ניקיון תקופתי יסודי באופן מקצועי.

ניקיון יסודי

משרדים גדולים וקטנים דורשים רמת יסודיות גבוהה ללא פשרות, כולל הקפדה על כל פרט בכל חלק במשרד, בהתאם לתוכנית העבודה האישית שיצרנו ביחד אתכם.

פוליש

פוליש הוא שירות מובחר ונחוץ למשרדכם. אנחנו מספקים את השירות באופן תקופתי או באופן קבוע - לפי הצורך ולפי דרישה שלכם, ברמה מקצועית גבוהה, עם ציוד מקצועי, חומרי ניקוי מעולים וצוות מנוסה.

תכנית עבודה גמישה

מספקים שירותי ניקיון משרדים בהתאמה אישית לפי הצרכים שמתאימים לכם! מתכננים את שעות העבודה בהתאם לצרכים שלכם ולפי המאפיינים המיוחדים של המשרד שלכם, לפי הדרישה ולפי הצורך.

מפקח ניקיון

העובדים שלנו מקבלים הכשרה מקצועית מקיפה וגם הנחיות ספציפיות לתוכנית העבודה האישית שלכם וגם מקבלים ליווי של מפקח ניקיון צמוד, שתפקידו לוודא כי הכל מתנהל לפי התוכנית ולשביעות רצון כולם.

ניקיון 24/7

אתם מקבלים מאיתנו שירותי ניקיון משרדים בערב, או בערב עם מפתח או בכל שעה אחרת המתאימה לכם. צריכים עובדי ניקיון מסביב לשעון? גם זה אפשרי.

תנאי תשלום נוחים

חבילת השירות האישית שלכם מותאמת אישית ברמת מעטפת השירותים הנחוצה לכם וגם ברמת תנאי התשלום. אנחנו עושים כל מאמץ כדי שיהיה לכם גם נקי וגם נעים ונוח במשרד.

תרגישו את ההבדל כבר בשיחה הראשונה.
המומחיות שלנו השקט שלכם