שמירה בבניין

מחפשים שירותי ניקיון ואחזקת מבנים? השאירו פרטים ונשמח לעזור לכם.

ניהול ואחזקות מבנים
איכות החיים שלכם היא העסק שלנו!

חברת בניינים אחזקות מספקת שירותי שמירה בבניין, על ידי צוות מקצועי ומיומן, בליווי פיקוח מקצועי ומענה מסביב לשעון, כחלק ממעטפת מקיפה של שירותים לשימור ושיפור איכות חיים גבוהה בבניינים מכל הסוגים.

לקבלת הצעה מותאמת ומידע נוסף - צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

צורך עולה לשירותי שמירה בבניין

עם הפריחה של שוק בנייני היוקרה ומגדלי משרדים של חברות גדולות, עולה גם הדרישה לסטנדרט שירות גבוה ומקיף, הכולל בין היתר שמירה בבניין.

זהו אחד מתוך מגוון שירותים ייחודיים הניתנים במגדלי יוקרה, מתחמי בוטיק ומגדלי משרדים, שבהם קיימת דרישה לאיכות חיים גבוההה אך גם להגנה אופטימלית על הדיירים, על רמה נאותה של פרטיות וכן על רכוש ועל נכסים שונים הנמצאים בתוך הבניין.

מתי כדאי שיהיה שומר בבניין?

שירות של שומר בבניין הוא שירות מותאם אישית לצרכי המבנה או המתחם, הדיירים או הבעלים.

המטרה של שירות זה היא לספק שירותים מותאמים באופן מדויק לבנייני יוקרה, או מגדלי משרדים, מתחמי עסקים וכן הלאה - בין אם דרוש פקיד קבלה בלובי, או שירות שמירה בבניין ובין אם נדרשים שירותי מיגון ואבטחה מקיפים.

מגוון אמצעי שמירה בבניין וההבדלים ביניהם

בימינו כמעט בכל בניין בישראל קיימים אמצעי שמירה, אלא שלרוב מדובר על מערכות אבטחה ברמות שונות של מורכבות, עם מאפיינים מותאמים אישית.
מערכות אלה עשויות לכלול מצלמות פנים וחוץ מסוגים שונים, מערכות אינטרקום ובקרת כניסה, מערכת אזעקה והתראה, חיבור לאפליקציות ועוד.
אלה משמשות להרתעה, אך גם לצורך תיעוד ובקרה, שליטה בנכנסים לבניין ועוד.
עם זאת, בבניינים רבים אחרים, הטכנולוגיה המפותחת בתחום האבטחה עשויה שלא להספיק ואז נדרשת נוכחות של שומר בבניין. אבל מה זה אומר בדיוק?

ניהול ואחזקת מבנים

שמירה בבניין מגורים

זהו שירות נפוץ בעיקר בבנייני יוקרה, בהן קיימים מתקנים שיכולים למשוך אורחים בלתי רצויים, כמו גם במתחמי מגורים יוקרתיים, בהם מתגוררים אנשים המבקשים לשמור על פרטיות, אנשים הזקוקים לשירותי אבטחה צמודים בגלל מעמד או תפקיד המחייב זאת ועוד.

במקרים כאלה, מקובל בדרך כלל להציב שומר בלובי של הבניין, אשר מספק את ההגנה הדרושה לדיירים בדרכים שונות:

  • בדיקה ובקרה על הנכנסים לבניין
  • סינון אורחים לא קרואים
  • הגנה מפני ונדליזם בבניין ובמתקנים 
  • מניעת פריצות וגניבות
  • הגנה על פרטיות הדיירים ומתן תחושת ביטחון בבניין
  • מתן מענה למקרי מצוקה
  • יצירת קשר עם הגורמים הרלוונטיים למקרה הצורך

נוסף על מתן מענה ישיר לצרכי הביטחון והפרטיות של הדיירים, שומר בבניין מחזק משמעותית את התדמית של הבניין ושל הדיירים וכן מעלה את ערך הנכסים בבניין.

נוכחות של שומר מיומן ומנוסה, בעל תודעת שירות גבוהה מעלה בהכרח את תחושת שביעות הרצון, המוגנות, הביטחון וחווית היוקרה של הדיירים וכך תורמת משמעותית לאיכות החיים בבניין.

שמירה בבנייני משרדים

מגדלי משרדים או מתחמי עסקים, לעיתים זקוקים לצוות אבטחה, אשר מיועד לתת מענה למספר גדול של נכנסים בתדירות גבוהה וכן לספק מענה מיידי, איכותי ומקצועי לכל תרחיש אפשרי.

בעיקר כאשר מדובר על מבנה גדול, עם מספר פתחי כניסה ומספר גדול של עסקים, או נותני שירות, דרוש צוות אבטחה הכולל מספר אנשי צוות.

אלה עוסקים בקבלת הנכנסים וסינון שלהם, טיפול בפניות בעלי העסקים והעובדים בבניין, אך גם מבצעים סיורי אבטחה מתוזמנים, מטפלים באירועי אבטחה בזמן אמת וכן מפעילים את הגורם הרלוונטי במקרה הצורך.

שמירה בבניין - one stop shop

חברת בניינים אחזקות מספקת שירות one stop shop הכולל את כל צרכי הבניין תחת קורת גג אחת - החל בניקיון ותחזוקה ועד שמירה בבניין, תחזוקת מערכות מורכבות וניהול ועד בית. 
אנחנו כאן כדי לשמר ולשפר את איכות החיים שלכם בכל אמצעי העומד לרשותנו.
צרו קשר לקבלת מידע נוסף והצעה מותאמת!

תרגישו את ההבדל כבר בשיחה הראשונה.
המומחיות שלנו השקט שלכם.

לקבלת הצעת מחיר ופגישת ייעוץ